Ana Sayfa Genel İş Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 724 0 724

İş Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 724 0 724

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan İş Bankası, sürekli olarak gelişim göstermekte ve müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu gelişimden müşteri hizmetleri de etkilenmektedir. Teknolojinin gelişimine rağmen buradaki sesli yanıt sistemi ve telesekreter servisi tam olarak yetmemektedir. Bundan dolayı da müşteri temsilcileri, buraya destek vermektedir.

İş Bankası müşteri hizmetleri, 0850 724 0 724 numaralı telefondan hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden müşteri hizmetlerine bağlandığınız zaman, çok sayıda işlem yapabilirsiniz. ATM’lerden ve banka şubelerinden yapılan işlemlerin bir kısmı, buradan da aynı şekilde yapılmaktadır. Böylece banka müşterileri işlemlerini hızlı bir şekilde hallederken, İş Bankası da şubelerdeki yoğunluğu azaltmış oluyor.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Yukarıda da bahsedildiği gibi müşteri hizmetlerinin önemli bir bölümü otomatik olarak çalışmaktadır, fakat bu tam olarak yeterli değildir. Bundan dolayı müşteri temsilcileri, bu bölümlerin en önemli unsurları konumundadır. Hepimiz bankaların müşteri hizmetlerini arıyoruz ve karşımızda gerçek bir insan sesi duymak istiyoruz. Çünkü bu şekilde daha net bilgiler alabileceğimizi biliyoruz.

İş Bankası müşteri hizmetlerindeyken zaman kaybetmeden müşteri temsilcisine bağlanma imkanı vardır. Bunun için izlenmesi gereken yol şu şekildedir:

  • İş Bankası müşteri hizmetlerini (0850 724 0 724 veya 444 02 02) arayın.
  • Eğer 0850 724 0 724 olan numarayı ararsanız, sesli yanıt sistemi devreye girecektir. Buradaki konuşmaları dinlemek için “0” tuşuna basmalısınız.
  • 444 02 02 olan numarayı aradığınızda ise sırasıyla “5”, “9”, “5” ve “2” tuşlarına basmanız yeterlidir.

Yukarıdaki işlemler sonucunda yaklaşık 5 dakika içinde müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Hatlardaki yoğunluğa bağlı olarak buradaki sürenin biraz daha artması söz konusu olabilir. İş Bankası müşteri temsilcisine doğrudan bağlanma için izlenecek adımlar genel olarak bu şekildedir.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için farklı tuş kombinasyonları da bulunmaktadır. Bunlar da benzer sonuçları vermektedir. Bankanın sistemi değiştirmesi durumunda buradaki tuş kombinasyonlarının değişebileceğini aklınızdan çıkarmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz